Thesera 7.2 Revital Cell Ampul 30ml

Cildin elastikiyetini ve tazeliğini artırır, yeniler, cildi vitamin ve besinlerle zenginleştirir, yoğun nemlendirir, cildi güçlendirir. Bu olağanüstü, çok etkili serum solgun, yorgun cildi anında canlandırır. Hassas tip dahil her cilt tipi için ideal bir yaşlanma karşıtı üründür.

Bu serum üçlü hyaluronik asit içerir, 3000-10.000 Dalton ağırlığında hidrolize HA cilde derinlemesine nüfuz eder ve kalıcı olarak nemlendirir. Hyaluronik asit, kendi ağırlığının bin katını sudan bağlayabildiği için en popüler ve en iyi aktif maddedir.

Serum, tripeptid-1, tripeptid-29, asetil heksa peptid-8 ve heksapeptid-9'dan oluşan dörtlü peptitleri içerir. Peptitler, küçük miktarlarda protein, cildin doğal elementleridir, cildi güçlendirir, elastikiyetini ve sağlığını korumaya yardımcı olur, olağanüstü yaşlanma karşıtı ve cilt güçlendirici etkilere sahiptir. EPF 95 veya Idebenone, en etkili antioksidan aktif bileşen, gerçek bir antioksidan deposudur. C vitamininden 4 kat, Q10 koenziminden 10 kat daha güçlü antioksidan özelliklere sahiptir.

 

Cildin kolajen sentezini ve hücre korumasını destekler. Somon DNA özütü, cilt iyileşmesinde güçlü bir bileşen olan PDNR içerir. Cilt yenilenmesinde en etkili madde. Bu etki, Asya göbek kordonu bitkisinden elde edilen bir ekstrakt ile geliştirilmiştir. Uzun süredir kullanılan bir anti-inflamatuar ve yatıştırıcıdır. Ciltteki kolajen üretimini destekler ve düzenler. İçeriğindeki B5 provitamin cildin nemini ve dengesini sağlayacaktır. C vitamini içeriği cildin parlaklığını ve kolajen sentezini artırır. Yapay renkler ve kokular içermeyen bir serumdur.

Kullanım: Cildi iyice temizledikten sonra sabah veya akşam temiz cilde uygulayın, ardından nemlendirici ve güneş koruyucu uygulayın.

Aktif aktif maddeler: Somon DNA özleri - somon PDRN, Asya göbek kordonu özü, ubiquinol, kollajen, peptitler, amino asitler, hyaluronik asit, C Vitamini, EPF95, B5 provitaminleri (pantenol)