Thesera Perfect Güneş Kremi SPF 50 PA+++

SPF50 +, PA +++ Mükemmel Koruma

UV faktörlü bir güneş kremi seçerken hepimiz sadece SPF numarası ile ilgileniriz. Ancak bu sayının bizi iki zararlı güneş ışığından yalnızca birinden korumakta.

Çoğu ürün, yalnızca UVB radyasyonuna karşı korumanın bir göstergesi olan SPF faktörüne sahiptir!!!

Ancak kendimizi daha tehlikeli ve cama nüfuz eden UVA radyasyonundan da korumalıyız. Yani, araba kullanırsak veya sadece cam kenarında oturursak, güvende değiliz. Cildimiz kanser veya yaşlılık lekelerine karşı korunmaz. PA kremler üzerinde işaretlenmiştir.

Sadece kutusunda SPF ve PA yazan kremleri satın alın.

Ana maddeler: Mesembryanthemum kristal özü, Aloe barbanensis yaprağı suyu, Camellia sinensis yaprağı özü,

Yaşlanma kontrolü: Thesera Perfect Güneş Kremi, ısı yaşlanmasını karşı korur. (Dış ortamdaki yüksek sıcaklı cildi yıpratır .)

Mesembryanthemum kristal özü: İnositol, beta karoten, fulleren, retinol vb. Tahriş olmuş cildi nemlendirir ve yatıştırır.

Buzul suyu: Mineraller içerir, cildi nemlendirir ve rahatlatır.

 

Aloe Barbadensis yaprak suyu: Nemlendirici UV radyasyonu ve dış ısı ile sıcak cildi yatıştırır, cildin kurumasını önler Thesera Perfect Güneş Kremi, ışıktan zarar görmüş cildi onarır ve çeşitli bitki özleri cildin ışıktan yaşlanmasını önler.

 

Adenozin: Adenozinin kırışık önleyici faydaları olduğu ispatlanmıştır. Ayrıca cildin bağışıklığını güçlendirir ve yara iyileşmesinde etkilidir.

Niasinamid: Suda çözünen bir vitamin olan B3 vitamini olarak da bilinen niasinamid, cildi yenileyen, ince çizgilerin, genişlemiş gözeneklerin ve
eşit olmayan cilt tonunun görünümünü iyileştiren çok etkili bir bileşendir  

Portulaca Oleracea Özü: DNA'ya zarar veren ve cilt hücresi ölümüne neden olan serbest radikallerle savaşan antioksidanlar açısından zengin olan Portulaca Oleracea özü, iltihap önleyici ve yatıştırıcıdır..

Camellia Sinensis yaprağı ekstresi: Antioksidanlar açısından zengin,
yaşlanma karşıtı ve nemlendirici etkisi ile bilinir.

Thesera Perfect Güneş Kremi, Ultraviyole ışınlarını ve havadaki  kirleticilerin cilde zarar vermesini engelleyen SPF50+ PA+++ içeren, yapışkan olmayan, uygulaması kolay tek başına ve makyajla kullanılabilen güneş koruyucu krem. 50 yumuşak cildi destekleyen gözeneklerini tıkamayan, egzama ve hassas ciltler için de kullanımı uygundur.