Biz Kimiz?

GUZOTEK, kurulduğu günden bu yana kaliteyi hedefleyerek müşterilerinin hayallerini gerçekleştiriyor. Medikal ve Estetik sektörde yol alan GUZOTEK, başarı basamaklarını hızla çıkarken iş ahlakından asla ödün vermemektedir. Dürüstlük ve memnuniyet önceliğinde çalışan şirket, hizmet verdiği her alanda duyarlılığını göstermektedir. Çevreye ve insana hizmet sloganıyla hareket eden GUZOTEK, kendi alanında hizmet veren şirketler arasında farkını ortaya koyma ideolojisindedir. Ülkemiz sınırlarında yer alan her canlı saygıyı hak ediyor.

Vizyonumuz

Medikal ve Estetik sektörlere güvenilir, kaliteli, ulaşılabilir fiyatlar ile en yeni teknoloji ve AR-GE sonuçlarını kullanan, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış bir firma olarak faaliyet göstermektir.

 

hakkinda.jpg

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti en önemli hedefimiz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, hedefe yönelik çözümleri sunmak bizim en büyük tutkumuz. Ürünlerimiz hakkındaki görüşleriniz, yorumlarınız ve geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Kalite

Sadece kaliteli olduğuna inandığımız ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizden sonuç almanız bizim için önemlidir. Bu nedenle klinik çalışmalarla kanıtlanmış, dermatolojik testlerden geçmiş ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin kalite standartlarını uzman doktor görüşlerine dayanarak onaylıyoruz.