1620_edited.png

PDO İp Yüz ve Boyun Kremi

100 ml

Kendi kendine kolajen üretimini teşvik eden kolajen sentezinin bileşenleri, yapay ve geçici germe yerine doğal olarak cildi güçlendirir lifting etkisi sağlar ve kırışıklıkları doldurur. Eriyen PDO ip ve kolajen peptidi, fibroblast ve epitel hücrelerinin çoğalmasına yardımcı olur.

Fiyat:

7.2 Revital Cell Ampoule_c1.png

7.2 Revital Hücre Yenileyici  Ampul

30 ml

Cildin elastikiyetini ve tazeliğini arttırır, cildi yeniler, cildi vitamin ve besinlerle zenginleştirir, yoğun nemlendirir, cildi güçlendirir. Bu olağanüstü, çok etkili serum solgun, yorgun cildi anında canlandırır. Hassas tip dahil her cilt tipi için ideal bir yaşlanma karşıtı üründür.

Fiyat:

hydrating-repair-cream-20ml.jpg

Nemlendirici Onarıcı Koruyucu Krem

20 ml

Sağlıklı cildi geri kazandıran nemlendirici bir krem. Mezoterapi, lazer ve MTS ile tedavi sonrası uygulanacak krem. Uygulamadan hemen sonra ciltte havanın geçmesine izin veren, su ve bakterileri bloke eden ve cilt homeostazını geri kazandıran bir nem tabakası oluşur.

Fiyat:

6060e621758e5_edited.jpg

Güneş  Koruyucu

50ml

Güneş,Ultraviyole ışınlarını ve havadaki kirletici ışınları etkili bir şekilde cilde zarar vermesini engelleyen SPF50+ PA+++ içeren, yapışkan olmayan, uygulaması kolay güneş koruyucu krem. Gözenekleri tıkanmaz, ciltte kimyasal tahriş yapmaz, egzama ve hassas ciltler için de uygundur.

Fiyat:

Hydroglow cell cream 2_edited.jpg

Hydroglow Cell Krem

100ml

Sadece epidermisi değil, ciltteki su kanalını da nemlendiren Hydroglow Cell Cream cildi nemli, sağlıklı, parlak, yumuşak ve pürüzsüz bırakır. Cilt dengesini geri kazandırır ve cilt bariyerini güçlendirir

Fiyat:

Hydroglow cell ampoule 1_edited.jpg

Hydroglow Cell Ampul

200ml

İyi bir yüz toneri, hızlı etki eden, hızla nemlendiren ve cildi güçlendiren bir tonerdir.Nemlendirici veya makyaj yapmadan önce cildi etkili bir şekilde hazırlar ve cildin doğal pH seviyelerini dengelemeye, kirleri gidermeye ve ardından uygulanan cilt ürünlerini cildinizin emmesine yardımcı olur.

Fiyat:

Epidermis balance foam_c4.jpg

Epidermis Balance Foam

200ml

Dengeleyici temizleme köpüğü.İnce ve bol köpüğü, ölü cilt hücrelerini, sebumu ve kirleri tahriş etmeden temizler ve cildi temiz ve parlak hale getirir.

Fiyat:

Dermis balance peelenser_c1.jpg

Dermis Balance Peelenser

120ml

TDN teknolojisine sahip çift kapsüllü asit kompleksi, ciltte görünmez delikler oluşturarak aktif maddelerin stabil bir şekilde nüfuz etmesine ve ölü cilt hücrelerini uzaklaştırmasına olanak tanır. Ayrıca cilt katmanını uyarır ve cilt dönüşüm döngüsünü normalleştirir.

Fiyat:

Repose-Balance-Gel-1000x1000_edited.jpg

Repose Balance Gel-MASKE

500ml

Uyumadan önce maske olarakta kullanılan, cildin yağ,nem ve pH'ı dengeleyen ve yatıştırıcı ile onarıcı bir etkiye sahiptir Hücrelerin genç kalmasına yardımcı olduğu için mükemmel bir yaşlanma karşıtı üründür. Enzimler, hyaluronik asit, eser elementler açısından çok zengindir, Yaraları iyileştirir, güçlü yenileyici niteliklere sahiptir.

Fiyat:

Epidermis balance foam_c4.jpg

Hydra Booster - Soğutucu MASKE

500ml

THESERA Hydra Booster, uygulandığında cilt sıcaklığını anında düşüren doğal bitki soğutma özü içerir.  Ayrıca, doğal nemlendirici faktörler cilde hızla emilir ve cildi nemlendirir ve esnek hale getirir.

Fiyat:

A4.png

High Tension 
Jel-Lifting MASKE

5ml

Sarkan cildi canlandırır, "High Tension Polymeren" elastikiyeti ve yüz çizgilerini iyileştirir. Aktif fitoplakentadan zengin içeriği sayesinde gençleştirme ve cildi sıkılaştırır ve lifting sağlar.

Fiyat:

b-tox-3.jpg

Zorro B-tox Ampul 
MASKE

1ml

Etkileri botoks  ve yan etkisi yoktur, kullanımı risksizdir, güvenlidir ve uygulama için doktora gerek yoktur.
Cilde uygulandıktan sonra cildi hemen pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırırken, yüzeysel kırışıklıklar hemen kaybolur ve belirgin bir şekilde daha pürüzsüz bir şekilde yumuşar.

Fiyat: