Fraksiyonel ARC Plazma Nedir?

Plazma, Katı, Sıvı ve Gaz ile birlikte maddenin dördüncü halidir. Prensip, bir mikro elektrik deşarjı veya ARC oluşturmak için atmosferik havadaki gazların iyonizasyonunu içerir. ARC cilde asla dokunmaz ancak cildin epidermal tabakasında mikro yaralanmaya neden olurken aynı zamanda termal iletimler yoluyla daha derindeki dermal yapıyı ısıtır ve bozar. Böylece vücutta kollajen üreten en yaygın bağ dokusu hücreleri uyarır. Bu işlem kırışıklıkları yumuşatarak ve cilt gevşekliğini tersine çevirerek zamanın geri dönmesine yardımcı olabilir. 

Fraksiyonel ARC plazma , mikro elektrik deşarjını çok noktalı plazma sütunundan çok noktadan cilt yüzeyinin bir kısmını tedavi etmek için ARC'yi kullanır, bu da işlem süresini azaltır.

guzotek.png

Dünyadaki İlk ARC Sistem Fraksiyonel ve Soğuk
Plazma Pen Platformu

UYGULAMALAR

Ben, siğiller ve polipler...vb

 

Cilt dokusunu ve tonu :  pürüzlü cilt, geniş gözenekler, yağlı cilt, iltihaplı akneli cilt, koyu sarı cilt, eşit olmayan pigment, cilt yenileme, kozmetik ürünlerin absorbe edilmesine yardımcı olur.


Göz tedavisi:  göz kapağı ve göz torbaları


Kırışıklıklar:  stria gravidarum, çatlak izi, stria atrofisi, yaşlanma kırışıklığı


Yaşlanma karşıtı:  yaşlı cilt, gevşek ve sarkık cilt, elastikiyet yok
Yara izleri:  akne izi, cerrahi yara, çoğalan yara izi, yanık izi, travmatik yara

Mjolnir-Pro-effects-1024x331.jpg
Mjolnir-Pro-lite.jpg

Dünyanın İlk ARC Sistem Fraksiyonel ve Soğuk Plazma Pen Platformu. Mükemmel bir yüz ve vücut gençleştirme için yenilikçi tasarım .Tüm Dünyada Klinikler ve Güzellik Salonları tarafından güvenle kullanılır. 

Fractional-Plasma-Mjolnir-II-Lite.jpg

Dünyadaki İlk Fraksiyonel ARC Sistem Plazma Pen Platformu. Mükemmel bir yenilikçi tasarım olarak tüm fraksiyonel güzellik teknolojilerinin yerini alacak en iyi çözüm olan dünyada ilk fraksiyonel ARC plazma Pen.Tüm Dünyada Klinikler ve Güzellik Salonları tarafından güvenle kullanılır. 

MjoInir-Mate.png

Dünyanın İlk ARC Sistem Cold Pen. Patentli teknoloji, Non-invaziv ağrısız, konforlu sertifikalı yeni nesil teknoloji.Tüm Dünyada Klinikler ve Güzellik Salonları tarafından güvenle kullanılır. 

tedavi.jpg