THESERA%20L_edited.jpg

thesera L

Klinik olarak kanıtlanmış ameliyatsız ve iğnesiz  V-Line Yüz Gençleştirme Sistem

* İğne yok, Ağrı Yok, Morarma veya Şişme          yok.

* Sadece Yüzün belirli bölgeleri değil tüm          yüzü ve boyunu hedefler.
* Anında yüz germe etkisi.
* Anında gözenek sıkılaştırma etkisi.
* Cilt yoğunluğunu ve elastikiyetini arttırır. 
* Cilt Pigmentasyonu iyileştirir.
* Cildinize nem ve ışıltı katar.

* Kolajenleri uyarır.

* Daha genç görünüm sağlar.

Yaşa bağlı değişiklikleri farklı seviyelerde ve yöntemle düzelten çok sayıda yüz gençleştirme tekniği vardır. Estetik sorunların köklü bir şekilde düzeltilmesi, plastik cerrahi veya PDO ip askı gibi cerrahi veya iğneli teknikler ile mümkündür.

Ancak artık bu cerrahi ve iğneli prosedürlerin bir rakibi var - Thesera L  PDO ipleri eritmeye dayalı yüz gençleştirme sistemi.

 

Klinik olarak kanıtlanmış, tamamen güvenli, yan etkisi ve invazif olmayan bu yeni teknoloji, ağrısızdır ve iğne yoktur - ameliyatlara etkili bir alternatiftir.

tornado-pdo-thread34455481900.jpg
kitap-2.png

Thesera  PDO (Polidioksanon) ipler öncelikle tıpta deri dikişi ve doku rejenerasyonu için kullanılır. Aynı zamanda, vücudun emebildiği  bu ipler estetik  sorunların düzeltilmesinde anestezi altında iğne yardımıyla cilt altına yerleştirilen İP ASKI veya FRANSIZ ASKI ile yapılan germe, sıkılaştırma, kaldırma, hacim kazandırma şeklinde ki yüz gençleştirme tekniklerinde kullanılan İp PDO(Polidioksanon)  iplerdir.


Thesera PDO ipleri FDA onaylı olup, Lifting etki sağlar,hipodermisi  uyararak, fibroblastlardan kollajen üretimini artırır, elastinde artış sağlar.Metabolik aktiviteyi de artırarak doku elastikiyetinde, gerginliğinde  ve hacminde artışa neden olur.Böylece kırışıklıklarda azalmaya, çukur alanlarda düzleşmeye, sarkmalarda azalmaya ve doku renginde açılmalara neden olur. Kan dolaşım sirkülasyonunu artırarak anjiogenezi uyarır. Böylece yüzdeki toksin ve ödemin atılışını kolaylaştırdığı gibi deri beslenmesini artırır. Lenf drenajındaki artış ile de yağların atılımı kolaylaşır ve lipoliz etkisi oluşur. Etkisi 6-18 ay arası devam eder,

Screen-Shot-2018-02-24-at-1.03.19-PM.png
ip ert-1.png
Ll.png
TDN tek.png

Tam Penetrasyonu Sağlayan TDN Teknolojisi
Thesera L PDO ipleri eriterek yüz gençleştirme sistemi, cilt bakımının geleceğine öncülük eden patentli ve çığır açan bir TDN (Transfer Double Nanosphere) teknolojisi  kullanır.Thesera L TDN Teknlojisi, Erimiş PDO ipleri, Hyaluronik asit, PPC, Peptitler,çeşitli asitler ve antioksidanlar gibi aktif bileşenlerin penetrasyonu için kullanılan temel bir teknolojidir. Bu aktif bileşenler sıcaklık ve farklı pH seviyeleri gibi dış etkenlerden korunarak lipitte aşağı doğru hareket etmek için nano boyutlu araçlarda kapsüllenir. Thesera L TDN teknolojisi yanlızca hedeflenen bir bölge değil tüm yüzün gençleştirme etkisinden yararlanmasını sağlar. Bu yeni teknoloji ile yüzde gençleştirme etkisini elde etmek için cilde enjekte edilen mikro iğneler ve lazer gibi geleneksel yöntemlerin kullanılmasına gerek kalmaz.

kitap-10-1.jpg

Thesera L nasıl uygulanır?
Thesera L uygulaması birbirini tamamlayıcı özelliği olan ve her bölümün cilde farkı etkileri olan 5 bölümden oluşmakta.                                                                          

1-TDN Tünel Açma                   

Aktif bileşenlerin cilde penetrasyonu için özel solüsyonlar kullanılarak ''TUNELLER'' açar.  

2-PDO İp Eritme                        PDO iplerinin özel solüsyonlarla eritilmesi ve fırça kullanılarak yüze uygulaması.

3-Hyaluronik Güçlendirici

Soğutma ekstreleri dolaşımı teşvik eder, cildin daha fazla ipliği emmesine ve tutmasını sağlar.      Ayrıca aşırı nem faktörü cildi rahatlatır. Cildin daha derinliklerine erimiş PDO ipinin nüfuz etmesi için serinletici hidro konsantre maske.

4- Gerginleştirici Maske
Sarkan cildi canlandırır, "High  Tension Polymeren" elastikiyeti ve yüz çizgilerini iyileştirir. Aktif fitoplakentadan zengin içeriği sayesinde gençleştirme sağlar.

5-Kolajen Peptitleri Besleme
Zengin Peptit kompleksi cildi gerginleştirerek elastikiyetini artırır. 9 doğal öz ve 4 doğal yağ cildi besler  ve güzel bir parlaklık verir.  

Bu cilt bakımının en güzel yanı, tüm yüz ve boyunda kullanılabilmesidir. Bu yüzden zorlu göz bölgelerinde bile işe yaramaktadır.

Screen-Shot-2020-09-23-at-5.09
Screen-Shot-2020-09-23-at-5.09

press to zoom
Screen-Shot-2017-11-22-at-7.21.13-PM
Screen-Shot-2017-11-22-at-7.21.13-PM

press to zoom
8f6e60c0-f51b-4a88-932e-c63ee6aba8b8
8f6e60c0-f51b-4a88-932e-c63ee6aba8b8

press to zoom
Screen-Shot-2020-09-23-at-5.09
Screen-Shot-2020-09-23-at-5.09

press to zoom
1/25

Etkileri ne zaman görülür.

İşlemden sonra cilt gözle görülür şekilde gerilir, daha yoğun ve elastik hale gelir. Yüzeysel kırışıklıkları yok eder ve derin kırışıklıkları  azaltır, Yüz hatlarını ve tonunu beyazlatır ve yumuşatır.Kolajen ve elastin hücrelerinin ciltte tam olarak oluşması 4 hafta sürer. Unutulmamalı ki her insanın vücudu farklı olduğundan sonuçlar farklı olacaktır. Bu uygulama vücudunuzun kendi kollajenini ve elastini oluşturmasına izin verir ve yaş, yaşam tarzı faktörleri, stres, tıbbi sorunlar, ilaçlar ve çevresel faktörlere bağlı olarak uzun vadede ciltte kalacaktır.

thesera-l-achievement-1.jpg

Klinik Testler

THESERA, alerjiler ve cilt tahrişleri için çeşitli klinik deneyler gerçekleştirmiştir.         

% 100 alerji dostu ürünler ve yan etkileri olmayan tedaviler olduğu kanıtlanmıştır.

Patentli Teknoloji

THESERA kendi patentli teknolojisini geliştirmiştir ve ürünlerinin ve hammaddelerinin verimliliğini artırmak için sürekli araştırma yapmakta ve daha da geliştirmektedir.

Ödül ve Sertifika

THESERA güvenirliğini Kore ve uluslararası çeşitli sertifika kuruluşları aracılığıyla kanıtlamış ve 2018 yılından beri her yıl GÜVENLİ MARKA ÖDÜLÜ alarak müşterilerin güvendiği bir marka haline gelmiştir.

TDN Teknolojisi

Hyaluronik Asit, Peptitler, PPC, vb. Gibi çeşitli aktif bileşenlerin penetrasyonu için temel teknolojidir.