Stem Cell Thread Eye & Neck Cream

kremi.jpg

İğne yok! Acı yok! Ağrı yok!

"Kırışıklıkları iyileştirir" etkiye sahip fonksiyonel krem. Kendi kendine kollajen üretimini teşvik eder, kollajen sentez bileşenleri doğal olarak cildi sıkılaştırır ve gerer. Kök Hücre ve %99,9 Doğal erimiş PDO ip içeriğine sahip tek kremdir. Boyun,Göz çevresi, Kaz ayakları ve nazobiyal çizgilere dahil olmak uygulandığında  pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır.

Kollajen Üretimi & Sentezinin Teşvik

Yaşlandıkça cilt elastikiyetini ve özellikle göz cevresi ve kırışıklık bölgelerinde yağ kaybeder.Eriyen iplik ve kolajen peptit, fibroblast ve epitel hücrelerinin çoğalmasına yardımcı olur. Kollajen sentezi için bileşenler, kolajen oluşumunu indükler ve teşvik eder.

Sıkılaştırıcı Cilt

Cilt dostu nem tabakası oluşturarak, zengin ve yapışkan dokusuyla , cildi içeriden  sıkılaştırır.

 

Kök Hücre

Üstün aşılama gerçekleştiren 100.000 ppm sağlıklı insan kök hücre kültürü lipozomu  ve yaşlanma karşıtı 8 büyüme faktörü içerir.

 

Ulvaca

Ulvaceae familyasından yeşil bir alg olan deniz marulu adıyla bilinen Ulvaca, yağ kaynaklı kök hücre çoğalmasını ve farklılaşmasını destekleyen patentli bir malzemedir.

 

Erimiş İplik

%99,9 doğal Chitosan ince iplik olduğu için cilt tarafından hızla emilir ve uzun süreli sıkılaştırma etkisi sağlar.

 

Fuliogo Mumu

Shea yağı ve Sargassum fussiforme'dan oluşan Fuligo mumu, yağ kaynaklı kök hücre, retinol, fucoidan ve vitamin…vb.'nin çoğalmasını destekler. Kolajen sentezine de yardımcı olur.